Hizmetler

Depolama ve Sevkiyat, Muhasebe, İthalat, Satış, Teknik destek departmanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmanın gayreti içindeyiz. Sorularınızı cevaplandırmaya her
zaman hazır olan satış ve teknik destek ekibimiz ile iletişime geçebilir ve ürün portföyü, malzeme stok durumu ve sipariş konularına ilişkin bilgi alabilirsiniz. Piyasa ve tedarikçi gelişimini takip eder, müşterilerimiz ve distribütörü olduğumuz tedarikçilerimiz ile yakın bir iş birliği içinde çalışırız.

Müşterilerimize sağladığımız teknik destek ve malzeme seçiminde ticari kaygıyı bir kenara bırakarak doğru ürünü önermek başlıca hedeflerimizdendir. Doğru ürünü, doğru zamanda, doğru fiyata, istenilen miktarda sevk etmek ise esas görevimizdir. Kendine sürekli gelişimi ve yeniliği hedef koyan şirketimiz kaliteyi standart hale getirmek suretiyle sektörümüze ve dolayısıyla ülkemize katma değer sağlamaktadır. İş ilişkilerimizin temelini güven, iyi niyet ve dürüstlük oluşturmaktadır. Tüm ilişkilerimizde güvenilir olmayı, doğruluk ve dürüstlükle, kazandığımız tecrübelerden yararlanarak tedarikçilerimizle tek şirket, müşterilerimizde bir ortak, çalışanlarımızla mutlu bir aile olabilmeyi hedefliyoruz.

Latest News

Gallery

Copyright @ 2018 Pogon. Get The Theme